, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی
_

مزونیدلینگ

تثبیت و افزایش نتایج میکرونیدلینگ با انجام مزونیدلینگ

مزونیدلینگ یک روش درمانی جدید است که تمام مزایای درمان پیشرفته میکرونیدلینگ را دارد. علاوه‌بر آن، سرم‌های مزو که با فرمول خاصی تهیه شده‌اند، برای دستیابی به نتایج بهتر به عمق پوست تزریق می‌شوند. هر سرم مزو شامل انواع مواد فعال است که باعث ترمیم سلول‌های لایه خارجی پوست می‌شود. مزونیدلینگ باعث القای سنتز کلاژن، روشن‌شدن پوست و کاهش علائم افزایش سن می‌شود و می‌تواند طیف وسیعی از مشکلات پوستی از جمله تیرگی پوست، جای‌زخم، علائم کشش پوست یا رنگدانه‌های پوستی را درمان کند.

مزونیدلینگ برای انواع پوست مناسب است. برخی از انواع پوست‌های تیره‌تر ممکن است نیاز به دو هفته آماده‌سازی قبل از درمان داشته باشند که این مسئله توسط پزشک اطلاع داده می‌شود. پیش از شروع، از پزشک بپرسید کدام مزوسرم برای شما بهتر است.

_

مزونیدلینگ چگونه عمل می‌کند؟

_

مزوتراپی سوزنی اولین بار در دهه 1950 معرفی شد. در دهه 1970 محققان پی بردند که می‌توان از این روش برای جوان‌سازی و تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست استفاده کرد. مزونیدلینگ یک درمان کم‌تهاجمی است که در آن پزشک جهت آب‌رسانی به پوست و تولید مجدد سلول‌ها، از یک سوزن برای تزریق ترکیبی از ویتامین‌ها، هیالورونیک‌اسید و فاکتورهای رشد به درون پوست استفاده می‌کند. با توجه به هدف مزونیدلینگ، ترکیباتی که به پوست تزریق می‌شود می‌تواند متغیر باشد.

در مزونیدلینگ همان ابزار سوزن‌مانندی استفاده می‌شود که در میکرونیدلینگ کاربرد دارد، اما نحوه انجام این دو فرایند متفاوت است. در مزوتراپی از سرم مزو نیز استفاده می‌شود که حاوی ترکیبات مهم لازم برای بهبود کیفیت پوست است و این سرم به داخل منافذ ایجاد شده توسط سوزن، تزریق می‌شود.

, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی
, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی

میکرونیدلینگ

, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی

تزریق فیلر گونه

, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی

تزریق فیلر خط خنده

_

آیا مزونیدلینگ صورت درد وعوارض دارد؟

_

به‌طور کلی مقدار کمی احساس درد به دلیل تزریق سوزن به پوست وجود دارد، حتی اگر سوزن به عمق کمی تزریق شود. قرمزی و سوزش خفیفی که پس از ایجاد منفذ توسط سوزن و تزریق سرم به پوست ایجاد شده، بعد از مدت کوتاهی بهبود پیدا می‌کند. با این حال، گاهی اوقات عوارض جانبی وجود دارد که عبارتند از :

  • عفونت پوست
  • تورم و تراوش مایع از پوست
  • تشکیل میلیا
  • سوزش آکنه
, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی

1

مزونیدلینگ تولید مجدد سلول‌ها، تولید کلاژن و الاستین را افزایش، وفرآیندهای طبیعی ترمیم زخم را تحریک می‌کند. در نتیجه، روند بروز علائم افزایش سن را به تاخیر می‌اندازد.

3

مزونیدلینگ می‌تواند تأثیر مثبتی بر روی هایپرپیگمانتاسیون و هیپوپیگمانتاسیون داشته باشد.خون‌رسانی به بافت اسکار افزایش یافته و رنگ آن ناحیه با بقیه قسمت‌های پوست هماهنگ می‌شود.

2

پس از مزونیدلینگ، نفوذ مواد مراقبتی از پوست به دلیل بازشدن منافذ پوستی افزایش پیدا می‌کند.

4

جای‌جوش و آکنه را می‌توان با چند جلسه مزونیدلینگ ترمیم کرد،فیبرهای کلاژنی که با این روش به تازگی تولید شده‌اند، اسکارهای پوستی را ترمیم می‌کنند.
_

مزایای مزونیدلینگ و زمان بهبودی

بر حسب شرایط مختلف، برای بیشتر مشکلات پوستی، تنها پس از یک جلسه درمان متوجه تغییر در ویژگی‌های پوست خود خواهید شد. تغییرات اساسی اغلب در دو هفته اول دیده می‌شوند؛ با این حال، مزونیدلینگ فرآیند جوان‌سازی پوست را تحریک می‌کند که به چند ماه زمان نیاز دارد تا بهبودی نهایی حاصل شود.

بر حسب وسعت ناحیه تحت درمان، برای این کار حدوداً 30 دقیقه زمان لازم است. دوره بهبودی این فرایند کم است. ممکن است تا چند روز بعد از درمان، قرمزی، خشکی و گرمای خفیفی را بر روی پوست‌تان تجربه کنید که طبیعی است و به زودی برطرف می‌شود.

_

مزونیدلینگ صورت در مجموعه دکتر طباطبایی چه مزیت‌هایی دارد؟

_

دانش و تجربه پزشک در شناسایی نوع پوست شما، نیازمندی‌های آن، و نوع مواد مورد استفاده در مزونیدلینگ، نقش قابل‌توجهی در میزان اثربخشی این روش دارد.

بازیابی شادابی پوست

مزونیدلینگ یک روش مؤثر برای بهبود نتایج میکرونیدلینگ خصوصاً در ناحیه صورت و گردن است. این روش باعث درخشندگی و روشن شدن پوست می‌شود

تأمین مواد مورد نیاز

انجام مزونیدلینگ بر اساس نیازهای پوست شما و توسط پزشک باتجربه، می‌تواند ویتامین‌ها، سرم‌ها و دیگر ترکیبات ضروری پوست را به میزان کافی تأمین کند

, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی

کمک به آب‌رسانی

یکی از مزایای این روش، کمک به آب‌رسانی به سلول‌های پوست است که می‌تواند بازیابی حجم، سفتی و سلامت پوست را تسریع کند

جایگزین روش‌های تهاجمی

این روش می‌تواند به جای جراحی پلاستیک و سایر روش‌های تهاجمی انجام شود و برای اثربخشی بیشتر، تحت نظر پزشک به‌صورت منظم رژیم درمانی پوست شما اضافه گردد

آشنایی با

مراقبت‌های قبل و بعد از نیدلینگ

_
, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی
_

درباره دکتر طباطبایی

دکتر طباطبایی، یکی از پزشکان پیشرو و موفق در ارائه انواع پروسه‌های زیبایی و جوان‌سازی در ارومیه، مطابق با متدها و تکنیک‌های روز ارائه‌شده در برترین کلینیک‌های آمریکا و اروپاست و تا به امروز موفق به ارائه انواع خدمات پوست و مو به هزاران مراجعه‌کننده شده است.

نمونه‌کارهای مزونیدلینگ صورت در مجموعه دکتر طباطبایی

, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی قبل
, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی بعد
, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی قبل
, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی بعد
, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی قبل
, مزونیدلینگ, مجموعه دکتر طباطبایی بعد

لطفاً دقت داشته باشید!

 

همگام با افزایش محبوبیت مزونیدلینگ، متأسفانه افراد و مراکز بسیاری اقدام به ارائه این خدمات در سالن‌های زیبایی، مراکز فاقد مجوز، و حتی در خانه می‌کنند. اگر قصد انجام این کار را دارید، لازم است در انتخاب محل انجام آن، مواد مورد استفاده، و توانایی و تخصص فرد مربوطه اطلاعات کافی کسب کنید زیرا موارد فراوانی از بروز عوارض شدید و گاه غیرقابل‌بازگشت در پی تزریق انجام افراد متفرقه وجود دارد.

مراجعه به پزشک معتبر و ماهر در مزونیدلینگ

انجام مزونیدلینگ صورت در محیط پزشکی و بهداشتی

با تجربه بودن ارائه‌دهنده خدمات مزونیدلینگ

تهیه ابزارهای مورد استفاده از مراکز خدمات پزشکی

بهداشتی بودن دستگاه و ابزار مزونیدلینگ

تجویز درست ترکیبات و رژیم درمانی مورد استفاده