فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی
_

تزریق فیلر زیر چشم

روشی مؤثر و سریع برای برطرف کردن گودی و تیرگی زیر چشم

اولین ناحیه از صورت که در اولین برخورد با افراد به صورت ناخودآگاه از صورت یک فرد دیده می‌شود، کادر چشم‌ها است و کوچک‌ترین تغییر در آن، بدتر یا بهتر دیده شدن چهره فرد را به همراه دارد. برای رهایی از دایره‌های تیره در زیر چشم‌هایتان، تزریق فیلرهای پوستی می‌تواند کارساز باشد. این فیلرها به سرعت و با کارایی بالا، گودی زیر چشم را ترمیم می‌کنند و شادابی و تازگی را به چشم‌ها برمی‌گردانند. بازیابی حجم از دست رفته و کاهش گودی‌های تیره زیر چشم، با تزریق اصولی و استفاده از فیلرهای معتبر، امکان‌پذیر است.

گودی زیر چشم فرورفتگی است که از کنار بینی شروع شده و تا زیر چشم و بالای استخوان گونه ادامه دارد. جوان‌سازی زیرچشم یک درمان زیبایی تخصصی و غیرجراحی است که در آن از هیالورونیک‌اسید شفاف استفاده می‌شود. اسیدهیالورونیک از لیدوکائین ساخته شده است که به ناحیه گودی زیر چشم تزریق می‌شود تا علاوه بر جبران حجم از‌دست‌رفته، به کاهش تیرگی نیز کمک کند. در این حالت چشم‌ها شفاف‌تر و جوان‌تر به‌نظر می‌رسند، پوست زیر چشم صاف‌تر شده و تیرگی‌ آن از بین می‌رود.

_

انواع و مزایای فیلرهای زیر چشم

_

در مجموعه دکتر طباطبایی، ما از فیلرهای پوستی نیمه‌دائمی برای ناحیه زیرچشم استفاده می‌کنیم تا علاوه بر بازگرداندن شادابی و طراوت چشم‌ها، کاملا طبیعی به نظر برسد. بهترین نوع فیلر برای گودی زیر چشم، به‌طور خاص برای این ناحیه حساس طراحی شده است. ما از فیلر‌های هیالورونیک اسید سبک و در عین حال با قدرت آب‌رسانی به نواحی عمقی و از برندهای معتبر مانند Juvéderm و Restylane استفاده می‌کنیم. فیلرهایی مورد استفاده در مجموعه دکتر طباطبایی توسط کارشناسان و پزشکان مجرب مورد تایید قرار گرفته‌اند تا علاوه بر کارایی بالا، ایمنی کافی را نیز داشته باشند. فیلر زیر چشم برای موارد زیر توصیه می‌شود:

پس از تزریق فیلر، شادابی چشم‌های گود افتاده و خسته، دوباره بازیابی شده و زیبایی طبیعی خود را به دست می‌آورند.

فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی
فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی

تزریق فیلر لب

فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی

تزریق فیلر خط خنده

فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی

تزریق بوتاکس

_

آیا فیلر زیر چشم درد و عوارض دارد؟

_

در هنگام تزریق فیلر ممکن است کمی احساس ناراحتی کنید، اما در حالت کلی این فرایند دردناک نیست. به دلیل اینکه تزریق فیلر یک فرایند غیرتهاجمی است، برای اکثر افراد، این فرایند خیلی کمتر از چیزی که انتظار داشتند سخت و دردناک است. قبل از تزریق اسیدهیالورونیک، یک کرم بی‌حس‌کننده پوستی برای ناحیه مورد نظر به‌کار برده می‌شود که درد ناشی از تزریق را نزدیک به صفر میکند.

برخی افراد ممکن است بلافاصله پس از درمان، تورم اندکی را در ناحیه تزریق تجربه کنند؛ اگرچه بیشتر افراد هیچ عوارضی ندارند. دکتر طباطبایی در تزریق فیلر زیر چشم، مهارت و تجربه کافی را دارد بنابراین اطمینان داشته باشید که در حین تزریق و بعد از آن، کمترین درد و عارضه را خواهید داشت.

فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی

دانش و تجربه بالا

دانش و تجربه بالا در زمینه تزریق فیلر
شما توسط یکی از پزشکان باتجربه استان آذربایجان‌غربی تحت درمان قرار می‌گیرید و با تزریق فیلر زیر چشم به نتیجه مطلوبی خواهید رسید.

فیلرهای معتبر

انتخاب فیلر مناسب برای زیر چشم
ما از محصولات درجه یک و معتبر استفاده می‌کنیم زیرا معتقدیم انتخاب فیلرهای پوستی معتبر، علیرغم صرف هزینه بیشتر، نتایج بهتری دارند.

محیط حرفه‌ای

محیط حرفه‌ای پزشکی و مجهز
مجموعه دکتر طباطبایی با ارائه بهترین خدمات زیبایی، پیگیری و مراقبت بعد از تزریق، شما را به نتیجه دلخواه‌تان می‌رساند.

تزریق با کانول

استفاده از کانول (Cannula) به جای سوزن
کانول خطرات احتمالی که تزریق سوزن ممکن است داشته باشد را ندارد.
_

میزان ماندگاری و ایمنی فیلر زیر چشم

مجموعه دکتر طباطبایی برای حفظ سلامتی شما و رسیدن به بهترین نتیجه ممکن،پروتکل‌های درمانی مطابق با استانداردهای روز را دنبال می‌کند.

تزریق فیلر زیر چشم یک روش درمانی پیشرفته است و برای کسب نتیجه ایده آل، باید توسط پزشک ماهر، در یک مطب مجهز و با استفاده از فیلرهای معتبر انجام شود. به فاصله کوتاهی پس از تزریق فیلر، نتایج اولیه آن به وضوح قابل رؤیت خواهد بود.

فیلرهای زیر چشم یک درمان نیمه‌دائمی است که برای بازگرداندن حجم از‌بین‌رفته پوست زیر چشم استفاده می‌شود. این فیلرها 8 تا 18 ماه پس از تزریق می‌توانند دوام داشته باشند. اگر پس از این مدت، درمان‌های تکمیلی را انجام دهید ظاهر بهبود یافته‌ خود را مدت طولانی‌تری حفظ خواهید کرد. دکتر طباطبایی بر اساس تزریق‌های انجام‌شده و وضعیت چهره شما، توصیه‌های لازم در مورد درمان‌های بعدی را به شما معرفی خواهد کرد.

_

سؤالات متداول

_
آیا می‌توان پس از تزریق فیلر، به دلیل عدم‌رضایت، آن را برگرداند؟

به دلیل استفاده از فیلرهای حل‌شونده، اگر از نتیجه کار راضی نبودید یا مشکل دیگری به‌وجود آمده باشد، با تزریق محلول به ناحیه درمان‌شده (به شرطی که به محلول مورد استفاده حساسیت نداشته باشید) فیلر زیرچشم به‌طور کامل حذف می‌شود و صورت شما به حالت اول برمی‌گردد.

چه سنی برای تزریق فیلر زیر چشم مناسب است؟

تزریق قیلر زیر چشم یک درمان زیبایی غیرجراحی است که محبوبیت زیادی بین افراد جوان دارد. همچنین اگر در هر سنی به دنبال ظاهری شاداب‌تر، جوان‌تر، با بازگرداندن حجم از‌دست‌رفته و رهایی از ظاهر خسته هستید، می‌توانید تزریق فیلر را انجام دهید.

مزایای استفاده از فیلر زیر چشم چیست؟
  • جوان‌‍‌‌‌‌‌سازی ظاهر چشم‌هایی که خسته به‌نظر می‌رسند
  • رفع تیرگی زیر چشم
  • کاهش گودی و فرورفتگی زیر چشم
  • بهبود حجم از‌دست‌رفته و ترمیم فرورفتگی‌های زیر چشم
  • تقویت کلاژن‌سازی طبیعی و بهبود کیفیت پوست صورت
  • کاهش چین و چروک و خطوط ایجاد شده در پوست زیر چشم
  • درمان سریع با نتایج قابل توجه
  • بدون نیاز به استراحت و با کمترین عوارض جانبی
آیا می‎توان هم‌زمان با تزریق فیلر زیر چشم از فیلرهای دیگر هم استفاده کرد؟

بله؛ استفاده از فیلر گونه به همراه فیلر زیر چشم بسیار رایج است زیرا این دو، تکمیل‌کننده یکدیگر هستند. پزشک می‌تواند هر دو فرایند را در یک روز انجام دهد و یا این که در روزهای متفاوتی تزریق فیلرها را انجام دهد. این بستگی به نظر شما دارد که کدام‌ روش را ترجیح بدهید. همچنین می‌توان همراه فیلر زیر چشم، از تزریق بوتاکس یا فیلر برای نواحی دیگر صورت استفاده کرد.

آیا تزریق فیلر زیر ‌چشم بعد از درمان به مراقبت نیاز دارد؟

توصیه می‌شود حداقل 4 ساعت بعد از درمان از وسایل آرایشی و سایر محصولات مراقبتی برای پوست استفاده نکنید. همچنین باید تا دو روز بعد از درمان از ورزش کردن و مصرف الکل خودداری کنید. به دلیل خاصیت آب‌دوستی فیلرها، آب زیاد مصرف کنید و در این مدت از برنزه کردن، آفتاب گرفتن و استفاده از سولاریوم خودداری کنید.

در دوره بهبودی پس از تزریق فیلر زیر چشم چه باید کرد؟

دوره بهبودی بسیار کوتاه است و نتیجه آن بلافاصله پس از اتمام فرایند قابل‌مشاهده است. به دلیل اینکه دوره نقاهت بعد از تزریق وجود ندارد، می‌توانید فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهید. حتی بسیاری در همان روز تزریق فیلر به سر کار خود بازمی‌گردند. با این حال، در موارد نادر ممکن است خطر کبودی یا تورم در چند روز اول وجود داشته باشد.

باید از لمس کردن نواحی درمان‌شده به مدت 6 ساعت خودداری کنید. پس از 6 ساعت می‌توانید صورت خود را به آرامی با آب و صابون بشویید. از مصرف لوازم آرایشی و یا سایر محصولات بهداشتی به مدت حداقل 4 ساعت بعد از تزریق فیلر خودداری کنید. همچنین باید به مدت دو روز از ورزش کردن و مصرف نوشیدنی‌های الکلی بپرهیزید و تا دو هفته در معرض گرمای شدید (مانند سونا، تخت آفتاب، برنزه کردن) یا سرما قرار نگیرید.

_

فیلر زیر چشم در مجموعه دکتر طباطبایی چه مزیت‌هایی دارد؟

_

روش درمانی فیلر زیر چشم در مجموعه دکتر طباطبایی، شامل تزریق فیلر‌ها به ناحیه زیر چشم، توسط دکتر و پس از بررسی کامل وضعیت چهره شما و ارزیابی انتظاراتی که دارید انجام می‌شود.

نتایج فوری با ماندگاری بالا

برای اکثر افراد انجام یک جلسه تزریق فیلر زیر چشم کافی است، و نتایج آن به فاصله کوتاهی پس از تزریق قابل‌مشاهده است و تا ماه‌ها تداوم دارد

مواد طبیعی و باکیفیت

فیلرهای مورد استفاده توسط دکتر طباطبایی بر پایه اسید هیالورونیک و محصول شرکت‌های معتبر بین‌المللی هستند. این ماده در بدن به‌طور طبیعی تولید می‌شود و در نتیجه تزریق آن عوارضی ندارد

فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی

بدون درد و ایمن

این روش یک راهکار غیرتهاجمی و بدون عوارض است که با استفاده از روش‌های بکار رفته در مجموعه دکتر طباطبایی، تقریباً بدون درد و عارضه است

قابلیت تغییر

یکی از مزایای اصلی این روش، قابلیت بازگردانی تزریق‌های انجام‌شده بدون هرگونه عارضه، و یا انجام تزریق‌های تکمیلی در آینده برای بهبود نتیجه کار است

آشنایی با

مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق فیلر زیرچشم

_
فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی
_

درباره دکتر طباطبایی

دکتر طباطبایی، یکی از پزشکان پیشرو و موفق در ارائه انواع پروسه‌های زیبایی و جوان‌سازی در ارومیه، مطابق با متدها و تکنیک‌های روز ارائه‌شده در برترین کلینیک‌های آمریکا و اروپاست و تا به امروز موفق به ارائه انواع خدمات پوست و مو به هزاران مراجعه‌کننده شده است.

نمونه‌کارهای فیلر زیر چشم در مجموعه دکتر طباطبایی

فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی قبل
فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی بعد
فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی قبل
فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی بعد
فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی قبل
فیلر زیر چشم, تزریق فیلر زیر‌ چشم, مجموعه دکتر طباطبایی بعد

لطفاً دقت داشته باشید!

 

همگام با افزایش محبوبیت تزریق فیلرها، متأسفانه افراد و مراکز بسیاری اقدام به تزریق این مواد در سالن‌های زیبایی، مراکز فاقد مجوز، و حتی در خانه می‌کنند. اگر قصد انجام این کار را دارید، لازم است در انتخاب محل انجام آن، مواد مورد استفاده، و توانایی و تخصص فرد مربوطه اطلاعات کافی کسب کنید زیرا موارد فراوانی از بروز عوارض شدید و گاه غیرقابل‌بازگشت در پی تزریق توسط افراد متفرقه وجود دارد.

مراجعه به پزشک مجرب و معتبر در تزریق

انجام تزریق فیلر در محیط پزشکی و بهداشتی

با تجربه بودن ارائه‌دهنده خدمات در نوع فیلر

تهیه فیلر از ارائه‌دهندگان خدمات پزشکی

نو بودن بسته‌بندی فیلر و سرنگ برای تزریق

استفاده از فیلر با تاییدیه سازمان غذا و دارو