لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی
_

لیفت با نخ

برای کاستن از علائم افزایش سن در هر نقطه‌ای از بدن

لیفت با نخ یک روش ایمن، موثر و بدون نیاز به جراحی است که باعث جوان‌سازی بلندمدت صورت می‌شود. لیفت صورت با نخ عوارض لیفت با جراحی را ندارد و انجام آن یک ساعت طول می‌کشد. پزشک با توجه به نیازهای خاص شما می‌تواند لیفت با نخ را به روش‌های مختلفی انجام دهد. این امر باعث شده که روش لیفت با نخ یک درمان همه‌کاره برای رفع علائم پیری صورت باشد و نتایج مورد انتظار و مناسب را فراهم کند.

نتیجه لیفت صورت می‌تواند سال‌ها دوام داشته باشد. این فرایند نمی‌تواند پیری شدید صورت را درمان کند؛ اما علائم اولیه و ناخواسته افزایش سن را از بین می‌برد، روند افتادگی پوست را به تاخیر می‌اندازد و نیاز شما به جراحی را برطرف می‌کند. اگر به دنبال روشی برای کاهش علائم و نشانه‌های افزایش سن هستید ولی مطمئن نیستید کدام روش برایتان مناسب است، با ما مشورت کنید تا برنامه درمانی مناسب شما را بر حسب نیازهایتان آماده کنیم.

_

لیفت با چه نوع نخ‌هایی است؟

_

در این فرایند، از بخیه‌های ظریفی استفاده می‌شود که پوست آویزان اطراف ابرو، وسط صورت و گردن را کشیده و افتادگی آن را برطرف می‌کند. برخلاف نخ‌های معمولی، خارهای ریز روی نخ‌های شفاف پلی‌دیوکسانون (Polydioxanone) یا پلی‌لاکتیک‌اسید (Polylactic acid) به پوست می‌چسبند و منجر به صاف شدن پوست و جوان‌سازی آن می‌شوند. نخ‌ها حتی زیر پوست روشن یا نازک نیز قابل‌مشاهده نیستند. علاوه بر این، مواد پلی‌پروپیلنی که نخ‌ها از آن ساخته شده‌اند، سال‌هاست که برای انواع فرایندهای پزشکی در بدن استفاده می‌شود و یکی از ایمن‌ترین مواد قابل استفاده در بدن است.

دکتر طباطبایی در مورد نواحی از صورت که نیازمند انجام لیفت است و همچنین در مورد نتیجه‌ای که باید انتظار داشته باشید با شما صحبت خواهد کرد. لیفت با نخ می‌تواند برای این موارد استفاده شود:

لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی
لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی

تزریق فیلر لب

لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی

تزریق فیلر خط خنده

لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی

تزریق فیلر زیرچشم

_

آیا لیفت با نخ خطر و عوارض دارد؟

_

اگر لیفت با نخ توسط پزشک ماهر و باتجربه انجام شود، خطری ندارد و به‌ندرت عوارض جانبی دارد. عوارض جانبی جزئی ممکن است شامل تورم، کبودی، پارگی نخ، عدم تقارن، چروکیدگی یا عفونت باشد. در برخی موارد، فرد ممکن است کمی احساس سفتی یا کشیده شدن پوست داشته باشد، یا ممکن است نخ‌ها را زیر پوست خود احساس کند. از آنجایی که این روش کاملاً برگشت‌پذیر است، چنین عوارض ناخواسته‌ای معمولاً به راحتی و با استفاده از بی‌حسی موضعی اصلاح می‌شوند. انجام لیفت صورت در مراکز غیرمعتبر مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند.

 عوارض احتمالی لیفت با نخ:

لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی

قدم اول

علامت گذاری

علامت گذاری
ابتدا پزشک قسمت‌های مورد نظر را علامت‌گذاری می‌کند.

قدم سوم

لیفتینگ

لیفتینگ
پزشک سوزنی که به آن نخ هم متصل است را وارد پوست می‌کند ،این فرآیند تا زمانی تکرار می‌شود که همه رشته‌های نخ (تا 20 عدد) استفاده شوند.

قدم دوم

بی‌حسی

بی‌حسی
سپس از یک بی‌حس کننده موضعی برای کاهش احساس درد استفاده می‌کند.

قدم چهارم

نتیجه

نتیجه
تجربه نشان می‌دهد که نتیجه بدست آمده 18 ماه تا سه سال می‌تواند ماندگاری داشته باشد.
_

فرایند لیفت صورت و مدت‌زمان انجام آن

این روش نسبتاً سریع است و معمولاً برای کاهش درد از بی‌حسی موضعی و در صورت تمایل، آرام‌بخش خوراکی استفاده می‌شود. مدت‌زمان لازم به تعداد کل نخ‌های استفاده‌شده بستگی دارد. در بیشتر موارد، برای رفع افتادگی یک ناحیه از صورت، حداقل 4 نخ مورد نیاز است. به‌طور متوسط، این روش معمولاً یک ساعت طول می‌کشد.

به طور معمول، افراد می‌توانند بعد از چند روز، فعالیت‌های روزمره خود را انجام دهند یا سر کار خود بازگردند. در بیشتر موارد، تنها مقدار جزئی ناراحتی، کبودی یا تورم وجود دارد. گاهی اوقات یک فرورفتگی در پوست ایجاد می‌شود که در آن نخ کمی کشیده شده است. این فرورفتگی معمولا در عرض چند روز برطرف می‌شود.

_

سؤالات متداول

_
لیفت با نخ برای چه کسانی مناسب است؟

مناسب‌ترین افراد برای لیفت با نخ، خانم‌ها و آقایانی هستند که افتادگی در گونه‌ها، ابروها، یا گردن را اخیرا تجربه کرده‌اند. اگر بیش‌از‌حد لاغر هستید و یا پوست‌تان شل است، لیفت با نخ توصیه نمی‌شود. البته در این صورت اگر مایل به جوان‌سازی صورت هستید، همچنان می‌توانید ظاهر خود را بهبود دهید. در این رابطه، دکتر طباطبایی بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد خواهد داد.

آیا لیفت صورت برای من مناسب است؟

محبوبیت روش لیفت با نخ روز به روز افزایش می‌یابد. اگر پوست‌تان به‌عنوان مثال در اطراف ناحیۀ گردن کمی افتادگی دارد و می‌خواهید پوستی کشیده‌ و سفت داشته باشید، این درمان تمام مزایای لیفت صورت را -البته بدون خطرات ناشی از جراحی- دارد. اگر به دنبال روشی برای کاهش علائم و نشانه‌های افزایش سن هستید ولی مطمئن نیستید کدام روش برایتان مناسب است، با ما مشورت کنید تا بهترین برنامه درمانی را بر حسب نیازتان آماده کنیم.

در دوران بهبودی چه باید کرد؟

بلافاصله پس از انجام لیفت، کمپرس سرد برای جلوگیری از کبودی توصیه می‌شود. لزوماً بعد از انجام لیفت نباید در خانه بمانید. با این حال، مهم است که در روزهای اول هیچ فشار یا مالشی بر روی نواحی درمان‌شده وارد نشود. توصیه می‌شود در سه یا چهار روز اول برای بالا بردن شانه‌ها، روی دو یا سه بالش بخوابید.

نتیجه لیفت با نخ چگونه است؟

در حالی که نتایج متفاوت است، تجربه نشان می‌دهد که بهبودی بدست آمده بین 18 ماه تا سه سال می‌تواند ماندگاری داشته باشد. عواملی که بر مدت‌زمان ماندگاری نتایج تأثیر دارند شامل سن فرد در زمان انجام لیفت، میزان افتادگی پوست و تعداد نخ‌های استفاده‌شده است. این نتایج عبارتند از:

  • افزایش کلاژن‌سازی
  • افزایش چسبندگی پوست
  • سفت و برجسته‌شدن پوست
مراقبت‌های بعد از لیفت نخ شامل چه مواردی است؟

بعد از انجام لیفت نخ به مدت دو هفته از انجام موارد زیر خودداری کنید:

  • سایر درمان‌های زیبایی مانند ماساژ صورت
  • سونا و سایر محیط‌های با دمای بالا
  • ورزش و فعالیت شدید بدنی

پزشک از شما خواهد خواست دو هفته بعد از انجام لیفت به مطلب مراجعه کنید تا هرگونه عوارض احتمالی برطرف شود.

ماندگاری لیفت با نخ چقدر است؟

نخ‌هایی که برای لیفت استفاده می‌شوند، می‌توانند تا 6 ماه در پوست باقی بمانند. با این حال، اثر لیفتینگ که با نخ انجام می‌شود طولانی‌مدت است، زیرا نخ‌ها بافت‌های صورت را برای تولید کلاژن تحریک می‌کنند که ممکن است تا 3 سال دوام داشته باشد.

_

لیفت با نخ در مجموعه دکتر طباطبایی چه مزیت‌هایی دارد؟

_

لیفت با نخ بدون تغییر دادن ویژگی‌های طبیعی صورت، باعث جوان‌سازی می‌شود. در صورت انجام لیفت با نخ توسط یک پزشک ماهر، بار دیگر جوان و شاداب به‌نظر خواهید رسید.

نتایج سریع

پس از جراحی، هفته‌ها یا ماه‌ها طول می‌کشد تا نتایج را مشاهده کنید. یکی از دلایل محبوبیت این روش، دستیابی سریع به نتایج به‌فاصله کوتاهی پس از تکمیل لیفت است

دوره نقاهت کوتاه

جراحی لیفت صورت، نیازمند هفته‌ها مراقبت ویژه از پوست، گاه با دشواری است. اما به فاصله تنها چند ساعت پس از لیفت با نخ می‌توانید به زندگی روزمره خود بازگردید

لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی

رفع چروک‌ها

لیفت با نخ علاوه بر کشیدن پوست و از میان بردن خطوط و چروک‌های آن، با تحریک تولید کلاژن در پوست موجب جوان‌سازی قابل‌توجه در پوست می‌شوند

ماندگاری بالا

با انجام لیفت توسط یک پزشک باتجربه، نتایج آن می‌تواند سال‌ها تداوم داشته باشد. توصیه‌ها و راهکارهای تکمیلی دکتر طباطبایی، موجب افزایش ماندگاری نتایج لیفت خواهد شد

آشنایی با

مراقبت‌های قبل و بعد از لیفت صورت

_
لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی
_

درباره دکتر طباطبایی

دکتر طباطبایی، یکی از پزشکان پیشرو و موفق در ارائه انواع پروسه‌های زیبایی و جوان‌سازی در ارومیه، مطابق با متدها و تکنیک‌های روز ارائه‌شده در برترین کلینیک‌های آمریکا و اروپاست و تا به امروز موفق به ارائه انواع خدمات پوست و مو به هزاران مراجعه‌کننده شده است.

نمونه‌کارهای لیفت صورت با نخ در مجموعه دکتر طباطبایی

لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی قبل
لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی بعد
لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی قبل
لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی بعد
لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی قبل
لیفت صورت با نخ, لیفت صورت با نخ, مجموعه دکتر طباطبایی بعد

لطفاً دقت داشته باشید!

 

همگام با افزایش محبوبیت لیفتینگ، متأسفانه افراد و مراکز بسیاری اقدام به این کار در سالن‌های زیبایی، مراکز فاقد مجوز، و حتی در خانه می‌کنند. اگر قصد انجام این کار را دارید، لازم است در انتخاب محل انجام آن، مواد مورد استفاده، و توانایی و تخصص فرد مربوطه اطلاعات کافی کسب کنید زیرا موارد فراوانی از بروز عوارض شدید و گاه غیرقابل‌بازگشت در پی لیفت توسط افراد متفرقه وجود دارد.

مراجعه به پزشک معتبر و مجرب در لیفت

انجام لیفت با نخ در محیط پزشکی و بهداشتی

با تجربه بودن ارائه‌دهنده خدمات در نوع لیفت

تهیه نخ و کانول از ارائه‌دهندگان خدمات پزشکی

نو بودن بسته‌بندی نخ و ابزار برای لیفت صورت با نخ

استفاده از ابزارهای معتبر همراه با تأییدیه